Współpracujemy z:

  • Kliniką Derm-Art prof. Waldemara Placka
  • Sanatorium MSWiA w Sopocie
  • Gabinetem flebologicznym (choroby żylaków) dr Sawlewicza w Gdańsku
  • Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych Tęcza w Rumi, ul.Stoczniowców 7
  • Gabinetem kosmetycznym Liwii Cybulskiej, ul.Starowiejska 13A Rumia
  • Gabinetem kosmetycznym Nikana ul.Sieradzka 47 w Gdyni
  • Studio Figura  Witomino ul.Wielkokacka 5A

www.chiropraktycy.pl
www.rankinglekarzy.pl
www.fizjoterapeuci.pl
www.sanatorium-helios.com.pl
www.kosmetyka-livia.pl
www.dermart.pl
www.edukacjaplus.eu
www.instytut-estetyczny.pl
www.twojpodolog.pl
www.nikana.pl

Informacje na nasz temat znajdziecie również na

https://www.facebook.com/ChiroMasaz

Poniższy link zawiera wywiad na temat chiropraktyki, który ukazał się w czasopiśmie Prestiż

https://prestiztrojmiasto.pl/magazyn/31/zdrowie-i-uroda/czym-jest-chiropraktyka

Poniżej przedstawiamy część opinii na nasz temat umieszczonych na portalu

https://www.rankinglekarzy.pl/damian-lewandowski/rumia-29697#opinie

Opinie pacjentów

Agata

23.12.2021

Pamiętam moja pierwsza wizytę, kiedy coś mi przeskoczyło w plecach przy przeciąganiu.. Ból nie do opisania i drętwienie ręki następnego dnia rano miałam wrażenie że tracę czucie. Udałam się na wizytę do Gabinetu Pana Damiana ( ból w plecach był tak mocny że proszę mi wierzyć że nie zastanawiałam się specjalnie nad myśleniem czy to zadziała a raczej że to musi zadziałać.) i tak właśnie było. Weszłam do gabinetu z poczuciem staruszki a wyszłam podskakując, bo już od razu przestało mnie boleć i poczułam że czucie mi wraca. Proszę mi wierzyć nawet nie spodziewałam się ze tak szybko poczuje się lepiej! Nie licząc przerwy w wizytach spowodowanych ciąża jestem stałym pacjentem i przy dźwiganiu syna codziennie nie wyobrażam sobie po prostu miesiąca bez wizyty. Pan Damian jest człowiekiem z powołaniem. Ogromną wiedza, pokryta latami doświadczeń co ważne jest wspaniałym człowiekiem, który leczy dlonmi ciało ale rozmowy prowadzone podczas zabiegów zawsze w jakiś sposób personalnie podbudowują też stan ducha i umysłu. Chciałabym żeby takich ludzi było więcej.. Chociaż czy wtedy mówilibyśmy że są wyjątkowi? sądzę że nie. Z czystym sumieniem polecam gabinet chiropraktyki Pana Damiana!

Katarzyna Sz.

12.11.2020

Z całego serca polecam wizytę! Do gabinetu trafiłam już jakiś czas temu kiedy miałam nawracające ataki zapalenia rwy kulszowej oraz nieustające bóle głowy. Od czasu kiedy regularnie odwiedzam Pana Damiana, ataki nie powtarzają się, a bóle głowy to zdecydowana rzadkość w porównaniu do niemal codziennych napadów bólu. Polecam każdemu, kto chce pozbyć się bólu, wyciszyć, potrzebuje chwile relaksu. Miejsce i atmosfera jest niesamowita a wizyta to czysta przyjemność. I

Damian N.

25.02.2020

Wybitny profesjonalista. Bardzo przyjemna atmosfera. Miła, fachowa obsługa i zaangażowanie w polepszenie zdrowia klienta.

Kilka lat temu przyjechałem na zabieg z przesuniętym lekko dyskiem w kręgosłupie, co mocno uniemożliwiało mi poruszanie się.

Wyszedłem z zabiegu “nastawiony” i po kilkudniowym odpoczynku mogłem spokojnie wrócić do pracy.
Ból po kontuzji minął niespodziewanie szybko, co tym bardziej mnie ucieszyło bo nie lubię leków przeciwbólowych i maści na objawy.

Od tamtej chwili jestem stałym klientem i korzystam z zabiegów cyklicznie w celach profilaktycznych i żeby usprawnić/ naprawić kręgosłup, który obciążałem trybem życia, pracą i stresem.

Wcześniej nie dbałem o tę sferę zdrowia, a im lepiej się czułem z wizyty na wizytę tym bardziej byłem przekonany, że decyzja o powtarzaniu zabiegów jest słuszna.

Szczerze polecam.

Ewelina

04.08.2019

Dwa lata temu miałam wypadek komunikacyjny i od tamtej pory borykam się z bólami kręgosłupa. Masaż natychmiast przyniósł ulgę obolałych mięśni w okolicach szyjnego odcinka kręgosłupa. Ponadto Pan Damian opracował wspaniałą metodę na ”zatoki”. W dniu masażu zaczynał mi się katar, który jak zwykle zapowiadał się trwać przynajmniej półtora tygodnia, ponieważ nos miałam kompletnie zatkany. Po zastosowaniu wspomnianej metody jeszcze tego samego dnia mogłam swobodnie oddychać nosem, gdyż katar zaczął ”schodzić z zatok”. Polecam 🙂 ps. dodam, że na wizytę przyjechałam aż z Elbląga i przyznam, że było warto!

Zbyszek N.

28.02.2019

Kilka lat temu zaczęły się moje problemy z dolą częścią kręgosłupa. Sytuacja była na tyle poważna, że lekarz neurolog polecił aby udać się do neurochirurga celem kontynuowania leczenia i ewentualnej operacji. Byłem tym przerażony. Mój znajomy, który korzystał już z masaży u Pana Damiana, podpowiedział mi abym skonsultował swoją chorobę właśnie z Panem Damianem, może coś poradzi. Jemu pomógł. Myślę sobie co mi tam mogę spróbować. Po pierwszej wizycie miałem mieszane uczucia. Ale to zaczęło działać. Dzisiaj uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Dzięki właściwej diagnostyce i masażom, moje problemy z kręgosłupem zeszły na dalszy plan. Czuję się coraz lepiej. Dzisiaj minął rok od pierwszej wizyty. Praktycznie mógłbym powiedzieć, że skoro już mnie nie boli to masaże są niepotrzebne. Ale nie, to jest MÓJ CZAS, i na pewno sam z tego nie zrezygnuje, chyba że Pan Damian powie, „człowieku nie mam już dla ciebie czasu, jesteś zdrowy, tu są gorsze przypadki”.

Iwona

03.09.2013

Od 1998r. mam wskazanie do endoprotezy stawu biodrowego, który jest już po 2 operacjach.Do tego brak stabilizacji odcinka krzyżowo-lędźwiowego i zmiany zwyrodnieniowe, więc ból towarzyszył mi już niemal codziennie. Od 3 lat regularnie korzystam z terapii u Damiana Lewandowskiego i od tej pory mogę z powodzeniem prowadzić normalne życie. Praca jaką wykonuję wymaga ode mnie pełnej sprawności fizycznej, co w przypadku moich zmian zwyrodnieniowych wydaje się niemożliwe. Zdjęcia rtg w porównaniu z moim stanem psychofizycznym od 3 lat wprawiają lekarzy w duże zdziwienie…Gorąco polecam. Damian Lewandowski to doskonały terapeuta, profesjonalista pod każdym względem.

Chiro-Masaż 2011-2022 © All Rights Reserved